TRENINGSTILBUD VÅR 2019

TRENINGSTILBUD VÅR 2019 (OPPSTART BREDDE Uke 2, 7.-11. JANUAR)
Ser under hvert enkelt tilbud til partier for mere informasjon.
Rytmisk Gymnastikk, Stabekk Show Team og alle partier Turn og RG for 
Paragymnaster får egen beskjed om oppstart.
BIP = Bærum Idrettspark, Hauger Skole vei 36, 1351 RUD
Løkeberg = Løkeberg skole, Bærumsveien 340, 1344 Haslum
Eikeli = Eikeli skole, Nadderudveien 110, 1362 Hosle
EHG = Emma Hjorth gymsal, J.A. Lippestads vei 8, 1336 Sandvika
NIH = Norges Idrettshøgskole, Sognsveien 220, 0806 OSLO
KH = Kjennhallen, Mailandveien 24, 1473 Lørenskog
INGEN TRENING BREDDE NÅR SKOLEN HAR FERIE: 
Vinterferie uke 8, 18.-22. februar og Påske 15.-22. april
STED TID PARTINAVN  Trenere  Treningsavgift

Mandag                                                                                                                      EHG  17:00-18:30   Stabekk Show Team Rekrutt     Magnus/Julie/Camilla         4.000,-  EHG  18:30-20:30 Stabekk Show Team Elite            Chiara/Magnus                   5.500,-  BIP    16:00-19:00   RG MiniRekrutt 2009                 Nedelina/Mina                     6.000,-  BIP    16:00-19:00   RG MiniRekrutt 2010-2011        Nedelina/Mina                     5.000,-  BIP    16:00-19:00   RG Rekrutt                                Nedelina/Mina                      5.500,-  BIP    16:00-19:00   RG Junior                                  Nedelina/Mina                     6.500,-  BIP Styrkerom 19:00-20:00 RG Junior                      Nedelina/Mina

Tirsdag

Løkeberg 17:00-17:50 Barneturn 4-5 år         Camilla/Anna/Filippa/Eyvind       1.760,-  Løkeberg 18:00-19:00 Akro.Turn 1-2 kl.        Camilla/Anna/Filippa/Eyvind        1.860,-    BIP          16:00-17:00   RG-Skole 6-8 år                  Mina                      2.500,-/3.000,-    BIP          17:00-18:30   RG-Skole 9-11 år                Mina                      3.000,-/3.500,-    BIP          16:00-18:30   RG MiniRekrutt 2009          Nedelina                                          BIP          16:00-18:30   RG SO Elite                 Katelyn/Brenda                         3.500,-    BIP          17:00-18:00   RG SO Mini                 Sarah/Ingrid J.                           2.000,- 

Onsdag                                                                                                             Løkeberg 17:00-17:50 Foreldre&Barn 0-3 år  Sarah/Ingrid J./Ingrid B./Tinius    1.760,-   Løkeberg 18:00-18:50  Barneturn 4-5 år         Sarah/Ingrid J./Ingrid B./Tinius    1.760,-   Eikeli      17:10-18:00   Barneturn 4-5 år   Helene/Behrad/Nora/Karoline            1.760,     Eikeli      18:00-19:00   Akro.Turn 1-2 kl.  Helene/Behrad/Nora/Karoline             1.860,-   Eikeli      19:00-20:00 TeenJump 3.kl.eldre Helene/Behrad/Nora/Karoline         1.860,-     BIP         16:00-18:30    RG MiniRekrutt 2010-2011    Nedelina/Mina                               BIP         16:00-20:00    RG Rekrutt                             Nedelina/Mina                               BIP         16:00-20:00    RG Junior                              Nedelina/Mina 

Torsdag                                                                                                                Løkeberg 17:00-17:50  Foreldre&Barn 0-3 år    Helene/Ingrid B./Filippa            1.760,-    Løkeberg 18:00-19:00  Akro.Turn 1-2 klasse   Helene/Ingrid B./Filippa              1.860,-  Løkeberg 17:00-18:30 Teen Jump 3-4 kl.         Marianne/Behrad/Tinius             2.500,-  Løkeberg 18:30-20:00 Teen Jump 5-7 kl.         Marianne/Behrad/Tinius             2.500,-  EHG        17:00-18:00   SO Basis  Turn                Brenda/Julie/Camilla             2.500,-  EHG        17:00-18:30 Stabekk Show Team Rekrutt  Magnus/Julie/Camilla              EHG   18:30-20:30   Stabekk Show Team Elite   Knut/Magnus/Brenda/Emil              NIH          16:00-20:00 RG MiniRekrutt 2009                Nedelina

Fredag                                                                                                                          NIH/BIP  16:00-19:00   RG  Junior (NIH fra 1.2)              Nedelina                                BIP         16:00-19:00   RG  MiniRekrutt 2009               Nedelina/Mina                          BIP         16:00-19:00   RG  MiniRekrutt 2010-2011      Nedelina/Mina                          BIP         16:00-19:00   RG Rekrutt                               Nedelina/Mina                          BIP         16:00-17:30   RG-Skole 6-8 år                           Sarah                                  BIP         17:30-19:00   RG-Skole 9-11 år                         Sarah                                        BIP         16:00-19:00   RG SO Elite                           Katelyn/Brenda  

Søndag (20.1, 17.2, 10.3, 7.4, 5.5)                                                                                    KH         11:00-12:00  SO Mini Turn 3-6 år              Brenda/Julie/Camilla          500,-        KH         12:00- 13:00 SO Basis Turn Gutter           Brenda/Julie/Camilla                          KH         13:00-14:00   SO Basis Turn Jenter          Brenda/Julie/Camilla         

Påmelding til alle partier: https://stabekkturn.no/pamelding/pamelding/

Informasjon: brendagarbin@hotmail.com 92472727

STABEKK HAR STØTTE ORDNING TIL DE SOM TRENGER HJELP MED BETALING AV TRENINGSAVGIFT. Ta kontakt med brendagarbin@hotmail.com