Kretskonkurranse Mini Rekrutter

09-12-2018 10:00 - 15:00
Njårdhallen
Address: Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo, Norge

Njård Rytmisk Gymnastikk og Oslo og Akershus Gymnastikk- og Turnkrets inviterer til Minirekruttkonkurranse 2018 Dato: 9. desember 2018 Sted: Njårdhallen Veibeskrivelse til hallen: Adresse: Sørkedalsveien 106, 0278 Oslo Kollektivtransport: T-bane linje 2 til Makrellbekken stasjon

Tidsplan og øvrig info:

  • Hallen åpner 10:00
  • Dommermøte 11:15
  • Konkurransestart (ingen defilering)
  • 12:00 Minirekrutt klasse 1 12:00 Minirekrutt klasse 2
  • 12:05 Minirekrutt klasse 3
  • 12:15 Pause
  • 12:25-12:30 Minirekrutt klasse 4 (pulje 1)
  • 12:30 Pause
  • 13:15-13:40 Minirekrutt klasse 4 (pulje 2)
  • 13:40 Pause
  • 14:25-14:35 Minirekrutt tropp
  • 14:35 Pause
  • 14:45-14:55 Defilering/premieutdeling

14:55 Endelig kjøreplan:

Minirekrutt klasse 3 – 12:15

  • 3 H Ichika Nishimura Stabekk Frittstående Trinn 2
  • 4 V Roxanna Naziri Stabekk Frittstående Trinn 2 
  • 9 H Roskva Borse Stabekk Frittstående Trinn 1                                   

Minirekrutt klasse 4 – pulje 1 – 12:30  

  • 3 V Madeleleine Justnes Solli Stabekk Frittstående Trinn 2
  • 4 H Alice Moen Stabekk Frittstående Trinn 3
  • 13 H Hedda Sofie Pamer Karlsen Stabekk Frittstående Trinn 2
  • 14 V Olympia Thrane-Steen Medhus Stabekk Frittstående Trinn 2
  • 22 H Eva Windel Stang Stabekk Frittstående Trinn 2
  • 2 3 V Madeleleine Justnes Solli Stabekk Ball Gr.trinn
  • 4 H Alice Moen Stabekk Ball Trinn 1
  • 13 H Hedda Sofie Pamer Karlsen Stabekk Ball Trinn 1
  • 14 V Olympia Thrane-Steen Medhus Stabekk Ball Trinn 1
  • 22 H Eva Windel Stang Stabekk Ball Trinn 1
  • 3 H Madeleleine Justnes Solli Stabekk Tau Trinn 2
  • 4 V Alice Moen Stabekk Tau Trinn 2
  • 22 H Eva Windel Stang Stabekk Tau Trinn 2

Minirekrutt klasse 4 – pulje 2 – 13:40

  • 31 H Lena Plusa Stabekk Frittstående Trinn 2
  • 32 V Alexandra Pedersen Stabekk Frittstående Trinn 2
  • 35 H Zoë Windel Stang Stabekk Frittstående Trinn 3
  • 36 V Julie Marie Hagen Stabekk Frittstående Trinn 3
  • 41 H Josefine Aungrind Stabekk Frittstående Trinn 3
  • 42 V Kathrine Antonova Stabekk Frittstående Trinn 3
  • 31 H Lena Plusa Stabekk Ball Trinn 2
  • 32 V Alexandra Pedersen Stabekk Ball Trinn 2
  • 35 H Zoë Windel Stang Stabekk Ball Trinn 2
  • 36 V Julie Marie Hagen Stabekk Ball Trinn 2
  • 41 H Josefine Aungrind Stabekk Ball Trinn 2
  • 42 V Kathrine Antonova Stabekk Ball Trinn 2
  • 32 H Lena Plusa Stabekk Tau Trinn 2
  • 33 V Alexandra Pedersen Stabekk Tau Trinn 2
  • 36 H Zoë Windel Stang Stabekk Tau Trinn 2
  • 37 V Julie Marie Hagen Stabekk Tau Trinn 2
  • 42 H Josefine Aungrind Stabekk Tau Trinn 2
  • 43 V Kathrine Antonova Stabekk Tau Trinn 2

Startkontigent: 150,- Mini Rekrutt klasse 3                                                                                              200,- Mini Rekrutt klasse 4